Redemption
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 szavazás állása rpg-club

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:29 am

Igen, egyik legjobb bot progi, aminek van ingyenes verziója (a másik a Zranger ami havi 5$-ért vehető igénybe, de az jobb is). Könnyű használni, és scripteket se nehéz írni rá (én nem tudok, de ha rászánnék egy kis időt tuti, hogy menne). http://www.forum.l2tower.eu/portal.php
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:40 am

király, köszi:) és ezt te használni fogod rpg-club-on is?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:54 am

elméletben kijavították a botokat,vagyis azt olvastam valahol, de majd kiderül, meg a ruszkik tuti botoznak ezerrel, de mit ér a bot max jó cuccok, ha játszani nem tud a karival valaki Smile inkább ki szenvedek valamit és jobban megtanulok játszani Smile Very Happy:D:D:Very Happy:D:D:
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:06 am

amúgy most mi leszünk? clan v cp?
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 11:30 am

Sztem egy cp, de olyan cp kéne, hogy ami jó bossra pvpre farmra. És nagy szerveren jó ha a bosst gyorsan lebasszák, hogy legyen cuccunk Smile az alap 6 bd/sws/ee vagy se, de inkább ee/ BP/wc/ kamael a judi miatt és a 3dd de az nem tudom milyen felállás lenne a legjobb hogy mindenre jó legyen
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:24 pm

Igen, de csak spoilozásra, mainnel nem hiszem, hogy fogom. Offon is kipróbáltam, ott nem bannoltak, igaz nem is használtam sokat. De pvp közben is óriási előnyt jelent, auto assist, auto cp, kiírja az enemy targetjét, és hasonló finomságok Smile
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:34 pm

értem:) akk ha lehet vmi dd lennék majd csak akkor döntsük el h mik legyenek mert akkor addig azt tesztelgetem vmi hr szerón Wink
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:39 pm

találtál értelmes hr szerot? ami viszonylag jó a final, mert én nem igazán

' destro az biztoss sztem dd hez Very Happy mert bossra jó a 2 dd meg nem tudom

kamael sztem mivel fighter legyen zerker sztem

Ám lopos akkor most kamael bp vagy mi? mert akkor úgy keresek embereket
meg mondjátok meg mi legyen a 2 DD

meg egy kérdés a cp time olyan 20:00-tól 24:00 ig vagy 19:00 től 23:00 ig melyik lenne optimálisabb meg aki akar maradni az lehet éjfélig egy ilyet is köszi ha irnátok azt megpróbálok értelmes embereket keresni
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:45 pm

én DD-ként szívesen lennék tőrös (TH). időpontban nekem végülis mind1 mert vagy reggel 9-től 12-ig v 3-tól 6-ig vagyok edzéseken...nekem utána bármeddig jóSmile
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 12:56 pm

én egy ilyen felállást javaslok bár nem tom ez mennyire hatásos boss-ra:
-WC
-BP
-2 ijjász
-TH
-BD
-SwS
-EE
-Soulhound

nézegettem ez elég erős pvp-re meg framra is:)
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:00 pm

játszottál már törössel?

Ám solhound inkább vazsi karakter lesz 76 fölött mert erőssebbek azoka skilljei meg ott a buff lopás
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:02 pm

utóbbi két évben csak azzal játszok:)
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:02 pm

mind1 csak nézegettem videókat aztán láttam egy ilyen felállást is:)
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:05 pm

végülis egy jó archer pt is jó lenne, csak nem tudom finalban még nem baszták el az íjászokat? aztán a destro szubbokat lehetne húzni rájuk és lehet is bossolni
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:11 pm

ám baszki el is felejtettem finalban farkasokkal kell bossolni SmileSmileSmile:SmileSmileSmile:)szóval pvp re meg farmra kell a legjobb összeállítású cp Smile de ha lehet fighter a 6 alap bd/sws/bp/ee/Wc/kamael a 3 dd meg megnézem mik vannak mi éri meg, mert régen l2 töztem
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:19 pm

én mindig is magányos farkas voltam nem nagyon bossolgattam meg farkast se nagyon használtam...h lehet farkasokkal bossolni? Smile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:23 pm

egyszerűen kell 4-9 farkas attól függ milyen cuccai vannak a farkasnak és rá kell küldenia bossra és semmi probléma az ilyen törösnek meg aminek kicsi pattackja sws bd meg buffereknek jó mert bossona csak s/d znek és még a farkassal is ütik mert a farkasnak van kb 2k pattakja ha nem több már nem nagyon emlékszem és avval elég jól lehet
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:32 pm

ja meg ami kimaradt a ts3 használata az egyik legfontosabba cphez
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:34 pm

mhm, értem:) ja ts-t azt gondoltam azért be is szerzek mikit mert amim volt azt szétúztam kicsit
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:47 pm

oké októberig ráérsz Smile próbálok egy szobát szerezni valamelyik szerveren 9-10 főre elég az
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyHétf. Aug. 27, 2012 3:02 pm

izé ám akkor mi legyen legyen ilyen vegyes fighter pt?

az az bd/sws/Bp/se or ee/WC/ kamel/ a 3 dd meg lehet bármi ha úgy vesszük plussz farkasok

vagy archer pt bd/sws/bp/se or ee/wc /kamael ijász/ 3 ijász vagy 2 ijász és 1 wk plussz farkasok

törös pt bd/sws/bp/se or ee/wc /kamael zerker/ 3 törös vagy 2 törös és 1 wk plussz farkasok

vagy ha van más ötletetek akkor szóljatok
és akkor én is eldöntöm mi leszek

meg akkor melyik legyen?
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:10 am

nekem aztán mind1 ahogy gondoljátok:)
akk meglesem ezt a szerót megnézem a kasztokat mit tudnak mert mostanába IL-en játszottam....elfelejtettem mik vannak GF-ben:D http://www.l2toxic.com/
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 10:51 am

farmolos karit csinálj, vazsi vagy deestro vagy valami ilyesmit mert sose lesz semmi cucc benne
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 11:42 am

Én sajna nem talláltam értelmes szervert ami high rate, de megyek tesztelem rpg clubot SmileSmileSmileSmileSmile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 EmptyKedd Aug. 28, 2012 1:52 pm

rpg-club test serverére valaki Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
szavazás állása rpg-club
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Redemption :: Általános-
Ugrás: