Redemption
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 szavazás állása rpg-club

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptySzomb. Júl. 14, 2012 5:12 am

Nem rossz 1 hete néztem a szavazás állását rpg clubon
http://www.rpg-club.com/new_server_poll/

akkor még 2000 ezer ember szavazott összesen most eza szám már elérte a 9000 ret nem rossz Smile
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptySzomb. Júl. 14, 2012 6:38 am

Lehet, hogy a Hi5 be fog előzni... mondjuk nekem mind1, hogy GF vagy Hi5 (bár GF-t jobban szeretem), nekem az a lényeg, hogy 3x-os legyen Smile). Mondjuk official után (ami 1x-es) ez is fellélegzés lesz Razz
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyHétf. Júl. 16, 2012 6:16 pm

Nekem mind1, hogy Hi5 vagy GF, csak x3 legyen Smile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: rpg    szavazás állása rpg-club EmptyKedd Júl. 17, 2012 3:08 am

finalban jó az 5 x hi5 be meg 3x mert finalban mire elérem azt a rohadt 80 at Smile egy örökkévalóság lesz Smile hi5 ben azért csak 7 quest Smile meg 10% Smile


sztem gf 5x legyen the best Smile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptySzomb. Júl. 21, 2012 2:04 pm

Lassan zárul a szavazás elméletben július végén és gf low rate vezet így tovább gf Smile
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyKedd Aug. 21, 2012 8:58 am

Mikor indul a szerver kb? ősszel? vagy évvége felé?
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:38 am

hát nem tudom, de már elkezdődhetne:S már nem bírok mit kezdeni magammal:D
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 3:42 pm

ősszel nyílik
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 3:55 pm

Dear friends!

The vacations season in RPG-club came to an end,and we turn to the active work.

The main vote on the new server will be launched next week (August 20-25).
Voting will last approximately 1 month (maybe less, depends on the performance of the poll).
Start of the new server, as has been stated, is due in early October.


Stay tuned!

tessék itt van
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyPént. Aug. 24, 2012 6:38 am

köszönöm. hát ja én is örülnék már neki, de október azért még messze van....
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyPént. Aug. 24, 2012 12:41 pm

addig te offon tolod nem? Smile,

de amúgy már én is várom a pontos dátumot. Azt lehetnének rajta majd pár ezren azt ökörködnék egyet Smile
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyPént. Aug. 24, 2012 2:11 pm

abba hagytam 90-en (nyár elején). Nem tudtam annyit játszani (nem is akartam), ezért lemaradtam. A cp-m nagy része is megunta, és igazából csak velük volt fun. Ráadásul Bartz szerveren eléggé gyászos a helyzet. Amellett, hogy ott játszanak a legkevesebben, rengeteg a bot, kez nagyon egy oldalú lenni. A klánok között nagyon nagy a különbség, eddig volt 2 klán, csak nyáron az egyik fellazult, míg a másik továbbra is tolta 24/7-ben, a nolifer-ek átmentek oda. Most annak a klánnak van 1 ha nem 2 99-es cp-je, szép számmal van 95+-os a többi klán pedig még 95-sincs, és 95 a vízválasztó.... Szóval egy klán uralkodik a szerveren. Harmadszorra történt meg a szerón ugyan ez...
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyPént. Aug. 24, 2012 2:14 pm

MOst olvasom, hogy megnyílt a szerverek közötti transfer, így már teljesen kihalt a bartz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptySzomb. Aug. 25, 2012 3:16 am

hát az akkor eléggé szívás, de utálom az olyan szervereket ahol 1 klán ural mindent. PL.: l2Cerberus amikor az extinction 60-90 emberrel kinyirt minket 250-300 emberrel. Jó benne volt a pakliban, hjogy náluk volt 3 fullos gladi akik pár aoe skillel mindenki összecsuklott
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptySzomb. Aug. 25, 2012 6:53 pm

GoD-ban azért más a helyzet. Itt az a baj, hogy nagyon sokan botoznak, és ez eléggé demoralizálja a casual playereket. Mert ha csak a dailiket csinálod meg, azzal elmegy 3-4-5 óra HA van cpt-d, ha nincs +1óra míg találsz egyet... Cpt-n kívül farmolós pt-t találni meg majdhogynem lehetetlen. Meg volt látttam egy full pt-t 2hétig megállás nélkül botozni garden of genesisben, ami nem kis pénz meg xp meg drop... Szóval egy picit undorító az NCwest, de legalább nincs premium acc, bár inkább legyen az, és kevesebb bot mint ez...
MOndjuk ott meg az a baj, hogy gyorsan elérték a lvl99-et (2x-es xp a premium acc miatt), és megunták, és abba ahgyatk, volt 2szerverül mind kettő eléggé pang, míg a naian még mindíg közel 5000-en játszanak chronoson meg 4000-en.
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 3:39 am

ja vágom, ám ha nincs cp d akkor nem biztos hogy plusz egy óra az lehet jóval több láttam párszor tesomat hogy coren keresi állandóan a ptt amikor meg csinálni akart akkor sokszor nem volt ember, de még akkor mikor még nem egyesitették a coret az ariaval. Azóta nem tudom mi van. Nem is nagyon érdekel most kitombolom magam rpg-clubon ha minden jól megy és sokan leszenke rajta és lesz rajta dögivel pvp Smile
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 6:10 am

Ám nem tudtok egy fasza high rate gracia final servert? hogy frissiteni tudjam az l2 ös játéktudásom rpg hez Smile
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 7:40 am

az nekem is jólenne....kerestem is de nem sok ilyen szerót találtam:S
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:45 am

http://www.dragon-community.net/ És nem l2j-s hanem offos Smile Még annó játszottam is rajta, amikor még IL-es volt. Nem tudom, hogy még dual classos e.

http://www.l2toxic.com/ ez se rossz így ránézésre, bár ez mid (50x-es).
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 11:05 am

Ja, és közöljétek velem, hogy melyiket választjátok, mert oda megyek én is
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 1:35 pm

toxicot próbáltam régen hogy valamit elérj rohadt sokat kell farmolni, akkor megnézem dragon communityt, de valahogy ez se jön be Sad lehet hogy csak én vagyok béna de ide is sok minden kell hogy viszonylag jó cuccaid legyenek
Vissza az elejére Go down
Deathhunter




Hozzászólások száma : 91
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyVas. Aug. 26, 2012 3:44 pm

na én ezt próbálom most http://www.l2in.com/ eddig nem tünik rossznak d eki tudja
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyHétf. Aug. 27, 2012 6:06 am

DN-en működik l2tower, és lvl50-60 között rengeteg pénzt tudsz keresni. De az a baj vele, hogy kibaszott régi szerver több mint 7éves. Toxic is régi de az "csak" 2éves, de ott nem működik l2tower, szóval az felejtős nekem (nem szeretnék grindelni). A jóhír viszont, hogy rpg-club-on működik tower! Very Happy
BTW nem akartok DayZ-zni eléggé jóféle játék csak egyedül nem jó (Még nem játszottam vele, csak felraktam).
Vissza az elejére Go down
Lopostok




Hozzászólások száma : 63
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 01.
Age : 25
Tartózkodási hely : Budapest

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyHétf. Aug. 27, 2012 6:26 am

az l2in-en is működik a tower. De a tower szerint csak 3-an vagyunk fent az egész szerveren...
Vissza az elejére Go down
soldado




Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.

szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:22 am

ez a tower ez valami hack?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





szavazás állása rpg-club Empty
TémanyitásTárgy: Re: szavazás állása rpg-club   szavazás állása rpg-club Empty

Vissza az elejére Go down
 
szavazás állása rpg-club
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Redemption :: Általános-
Ugrás: